Sklepy internetowe

Jeśli nie możesz sprzedawać stacjonarnie, to załóż sklep internetowy i otwórz się na cały kraj. Dzięki sprzedaży online zrealizujesz nie tylko zamówienia dotychczasowych klientów, ale również dotrzesz do nowych kupujących, zwiększając zasięg Twojego biznesu.

Twój sklep będzie mógł realizować dostawy bezkontaktowe, co jest dziś niezwykle ważne dla klientów. Kupujący zamówią Twoje produkty za pomocą sklepu, a Ty dostarczysz zamówienie pod wskazany adres. Wszystko odbędzie się z zachowaniem norm sanitarnych, co z pewnością docenią Twoi klienci. Sklep będzie czynny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, nawet w niedziele niehandlową!

Opłatę za zamówienie przyjmiesz za pomocą bezpiecznych płatności online, a zamówienie dostarczy jedna z wybranych przez Ciebie firm kurierskich. Możesz również dostarczać zamówienia do paczkomatów – Twoi klienci lubią tę formą dostawy!

Aby zwiększyć ilość zamówień, łatwo wystawisz produkty na Allegro, a aplikacja sama pobierze wszystkie zamówienia do panelu sklepu. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Warto połączyć sklep z profilem na Facebooku, dzięki czemu Twoi stali klienci szybko dowiedzą się o możliwości zakupów online.

Nie musisz być biegły w obsłudze internetu, bo panel sprzedawcy Shoper jest niezwykle intuicyjny. Ponadto możesz go obsługiwać nie tylko z komputera, ale również za pomocą smartfonu lub tabletu. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu. To wszystko jest prostsze niż myślisz!

Otwórz swój sklep internetowy już teraz !

Rozpocznijmy współpracę.